Otman İskele
Hakkâri Flanşlı İskele

Hakkâri Flanşlı İskele

ANASAYFA / Hizmet Bölgelerimiz / Hakkâri Flanşlı İskele

Hakkâri Flanşlı İskele

HAKKARİ FLANŞLI İSKELE – Otman İskele (Merkez: Ankara)

Otman İskele, Ankara merkezli profesyonel bir iskele üreticisi olup Hakkâri’deki inşaat projelerine özel flanşlı iskele sistemleri üretimi, satışı ve kiralamasında uzmanlaşmış güçlü bir markadır.

Flanşlı iskele; yüksek güvenlik gerektiren şantiye alanlarında maksimum dayanım, hızlı kurulum ve uzun ömürlü kullanım isteyen firmaların ilk tercihidir.

Otman İskele’nin Hakkâri projelerine özel sunduğu flanşlı iskele çözümleri; modüler yapısı, yüksek taşıma kapasitesi, güçlü kilitleme mekanizması ve dayanıklı çelik gövdesi ile üst düzey iş güvenliği ve stabilite sağlar.


FLANŞLI İSKELE Nedir?

Flanşlı iskele; dikey borular üzerinde yer alan flanş (rozet) bağlantı noktalarına yatay ve çapraz elemanların kam kilit sistemi ile bağlanmasıyla oluşan yüksek dayanımlı bir iskele sistemidir.

Bu sistem özellikle:

  • Yüksek taşıma gerektiren projelerde

  • Endüstriyel tesislerde

  • Cephe kaplama çalışmalarında

  • Köprü, viyadük, fabrika ve büyük ölçekli yapılarda

güvenli, stabil ve uzun ömürlü bir çalışma platformu oluşturur.

Flanşlı sistemin en büyük avantajı; çok yönlü bağlantı imkânı sayesinde hızlı montaj, yüksek rijitlik ve maksimum stabilite sunmasıdır.


Otman İskele FLANŞLI İSKELE Sistemlerinin Avantajları

  • TS EN 12810 / 12811 standartlarına uygun üretim

  • Yüksek dayanımlı çelik boru gövde

  • Çok yönlü flanş bağlantı imkânı

  • Kam kilit mekanizması ile güvenli kilitleme

  • Hızlı kurulum – hızlı söküm

  • Yüksek taşıma kapasitesi

  • Uzun ömürlü galvaniz kaplama veya statik boya

  • CE & ISO sertifikalı üretim

  • Hakkâri’ye hızlı teslimat ve uygun nakliye

Flanşlı iskele, özellikle ağır yük taşıyan kalıp altı destek sistemlerinde en doğru çözümdür.


Hakkâri’de FLANŞLI İSKELE Kullanım Alanları

1. Ağır Yük Taşıyan Kalıp Altı Sistemler

Kiriş, döşeme, köprü ve viyadük projelerinde maksimum taşıma kapasitesi sunar.
Hakkâri’nin zorlu topoğrafyasına uygun sağlam çözümler sağlar.

2. Cephe Kaplama ve İnce İşçilikler

Seramik, kompozit, taş kaplama ve dış cephe uygulamalarında güvenli çalışma ortamı oluşturur.

3. Endüstriyel Tesis ve Kamu Projeleri

Hakkâri merkez, Yüksekova, Şemdinli ve Çukurca bölgelerindeki fabrika, depo ve kamu projelerinde yoğun tercih edilir.

4. Yüksek Katlı Yapılar

Güçlü bağlantı mekanizması sayesinde yüksek yapılarda üst düzey stabilite sunar.

5. Restorasyon ve Özel Projeler

Hakkâri’nin tarihi bölgelerinde ve dağlık araziye sahip özel yapılarda modüler yapısı sayesinde tam uyum sağlar.


Hakkâri’de FLANŞLI İSKELE Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Malzeme Kalitesi

Kalın etli çelik boru, güçlü kaynak ve galvaniz kaplama tercih edilmelidir.

Bağlantı Mekanizması

Rozet–kama sistemi boşluk yapmamalı, ağır yük altında deformasyon göstermemelidir.

Taşıma Kapasitesi

Her şantiye farklıdır.
Otman İskele mühendisleri, Hakkâri projeleri için özel statik analiz sağlar.

Modülerlik

Zor arazi koşullarında uyum sağlayabilen modüler iskele tasarımı önemlidir.

Sertifikalar

CE – ISO – TS EN belgeleri güvenli şantiye için gereklidir.


Hakkâri FLANŞLI İSKELE Fiyatları (2025)

2025 flanşlı iskele fiyatları şu kriterlere göre değişiklik gösterir:

  • Toplam iskele metrajı

  • Galvaniz veya statik boya seçenekleri

  • Satılık / kiralık opsiyon

  • Projenin Hakkâri içindeki konumu

  • Bağlantı elemanlarının dahil / hariç olması

  • Toplu alımlarda indirim oranları

👉 Güncel 2025 Hakkâri flanşlı iskele fiyat listesi için Otman İskele satış ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


Hakkâri FLANŞLI İSKELE Kiralama – Satış Hizmeti (Merkez: Ankara)

Otman İskele; Ankara’daki üretim tesisinden Hakkâri’ye düzenli sevkiyat sağlamaktadır.

Sağlanan hizmetler:

✔ Flanşlı iskele kiralama
✔ Flanşlı iskele satışı
✔ Projeye özel mühendislik desteği
✔ Hızlı sevkiyat – uygun nakliye
✔ Toplu alımlarda ekstra indirim

Hakkâri’deki tüm şantiye türleri için ideal çözümler sunulmaktadır.


Sonuç: Hakkâri’de FLANŞLI İSKELE İçin En Güvenilir Çözüm – Otman İskele

Hakkâri’de flanşlı iskele ihtiyacınız için Otman İskele;
yüksek kalite standartları, güvenli sistem yapısı, hızlı teslimat, uygun fiyatlar ve mühendislik desteği ile en doğru tercihtir.

Ağır yük projelerinden cephe uygulamalarına kadar her alanda, dayanıklı ve uzun ömürlü flanşlı iskele çözümleri için Otman İskele daima yanınızdadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir