custom-team-image

5+ Yıl Deneyim

2016'Dan İtibaren

OTMAN İSKELE KALIP

Üretimden kapı teslimine kadar olan bütün organizasyon deneyimli ekibimiz tarafından organize edilmektedir. Fabrikalarımızı rakipleri karşısında öne çıkaran en önemli unsur üretim planlama ve zamanında teslimattır. Ürünlerimizin kalitesi ise bugün dünyanın pek çok ülkesinde yüksek taktirle kabul görmüş ve öncelikli tercih sebebi olmuştur. 2016 yılı itibari ile dış cephe iskele sistemleri imalatı, satış ve kiralamasına başlamış olup saygın müşterilerimizin hizmetindeyiz. Üretimden kapı teslimine kadar olan bütün organizasyon deneyimli ekibimiz tarafından organize edilmektedir. Fabrikalarımızı rakipleri karşısında öne çıkaran en önemli unsur üretim planlama ve zamanında teslimattır. Ürünlerimizin kalitesi ise bugün dünyanın pek çok ülkesinde yüksek taktirle kabul görmüş ve öncelikli tercih sebebi olmuştur.2016 yılı itibari ile dış cephe iskele sistemleri imalatı, satış ve kiralamasına başlamış olup saygın müşterilerimizin hizmetindeyiz.

DEĞERLERİMİZ

OTMAN olarak başarımızı bağlı olduğumuz değerlerimize borçluyuz. Bugün bu değerleri herkesle ve özellikle de gençlerimizle paylaşmaktan mutluluk duyuyoruz.

  • En iyi bildiğin işi, en iyi şekilde yap.
  • Memleketine faydalı ol.
  • Çalışanınla yan yana ol.
  • Az konuş, çok çalış.
  • Tam zamanında işi teslim et.
  • Dürüst ol, verdiğin sözü ne olursa olsun tut.
  • Uyumlu ol, yürüdüğün yolda kimseyi dargın bırakma.
  • Hırsın aklın önüne geçmesine izin verme.
  • Tekniğin ve bilimin gücüne inan.
  • Doğayı ve çalışanını koru.
counter-img-1
5

Yıl Deneyim

counter-img-2
5000

Ürün Teslimatı

counter-img-3
1000

Memnun Müşteri

counter-img-4
15

Çalışan

MİSYONUMUZ

OTMAN olarak misyonumuz; hizmet verdiğimiz tüm müşterilerimize yenilikçi çözümler sunarak, yüksek kalite ve standartlarda optimum maliyetlerle maksimum değerli projeler geliştirmek, çalışanlarımızın mutluluğunu arttırmak ve sektörde iş güvenliği ve çevre koruma ile ilgili bilinci geliştirerek toplumun her geçen gün daha ileri bir seviyeye ulaşmasında öncü olmaktır.

VİZYONUMUZ

OTMAN olarak vizyonumuz; taahhüt edilen her işte, uluslararası kalite ve standartlarda, sorumluluk anlayışı ile en iyi hizmeti veren en güçlü, en başarılı ve en güvenilir şirketlerden biri olmak, tecrübesi ve sağladığı güvenle sektörde marka olacak bir düzeye ulaşmaktır.

Hedefimiz, hızlı gelişimimizi ülke geneline yayarak sürdürmektir.

İşinize bizimle güç katmaya ne dersiniz ?

İş dünyasında sağlam adımlarla daha ileriye …

Fiyat Teklifi İçin
X
Sohbete Katılın
İşinize güç katmak için bizimle iletişim
Otman İskele Kalıp
Hoş geldiniz Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz ?