TELESKOPİK DİREK

Teleskopik dikmeler inşaatlarda çok geniş alanlarda kullanılır.

Detay

FLANŞLI İSKELE

Flanşlı iskele (Kamalı İskele) sistemlerinde sekiz yönden bağlantı yapılabilir. 48X3mm. dikme ve 48X3mm. yatay bağlantılar siyah borudan üretilir. Yardımcı olarak alt ayar mili, sac kalas, oynar başlıklı boru kelepçesi elemanları kullanılır.

Detay

CUP LOCK İSKELE

Cup-lock iskele sistemleri döşeme ve kiriş kalıbı altında kullanılan taşıyıcı bir sistemdir. Cup-lock iskele sistemi bağlantı noktalarındaki kilitleme ve yük aktarma özelliği açısından döşeme ve kiriş kalıbı altında kullanılan ideal bir sistemdir.

Detay

GÜVENLİKLİ İSKELE

Güvenlikli iskele sisteminin ana elemanları pano çerçeve, ayar mili, yatay ve çapraz bağlantı, yürüme platformu, iskele içi merdiven, topukluk, korkuluk ve duvar bağlantı elemanıdır.

Detay

MASA TİPİ İSKELE

Masa tipi iskele sistemi köprü, viyadük, sanayi, santral gibi yüksek ve ağır betonlu projelerde döşeme ve kiriş kalıbı taşıyıcı sistemi olarak kullanılabilmektedir. Kalıp İskelesi uygulaması sayesinde büyük yüksekliklerde ve ağır yüklerde rahat kullanım kolaylığı sağlar.

Detay

ÇİROZ

Çiroz kolonların karşılıklı demirleri veya demir donatıyı birbirine bağlayıp aynı uzaklıkta tutar ve aradaki mesafeyi sabit tutmaya yarar.

Detay

X
Sohbete Katılın
İşinize güç katmak için bizimle iletişim
Otman İskele Kalıp
Hoş geldiniz Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz ?