OTMAN İSKELE KALIP

Olarak Şantiye Konteyneri, Ofis Konteyneri, Konteyner Yatakhane, Konteyner Yemekhane, Metropol Konteyner ve Wc & Duş Konteynerlerinin Üretimini Yapmaktayız.

Şipariş Ver

KONTEYNER

Otman İskele Kalıp 2016  Yılından itibaren Sektörde Prefabrik Yapılar, Konteynerler, Yaşam Konteynerleri, Wc-Duş Konteynerleri, Şantiye Konteynerlerı Üretmekteyiz.

Otman İskele Kalıp olarak İstenilen ölçü ve ebatlara uygun özgün tasarımlar yaparak kulanım alanlarında daha etkin kulanım için tasarımlar yapıyoruz.

Maliyetlerin büyük önem kazandığı günümüzde üretim sahasında uzak lokasyonlarda kurulacak konteyner şantiyelerinde nakliye maliyetleri toplam maliyete oranla büyük rakamlara tekabul etmektedir. Bu rakamları en aza indirmek amacı ile, özenle tasarımı yapılmış, nakliye esnasında yerden oldukça büyük kazanç sağlayan, Otman İskele Kalıp demonte konteynerleri kullanmak bu nakliye maliyetlerini en aza indirmektedir. Zira bir kamyon ile normal konteynerlerden bir adet taşınabiliyorken, büyüklüğüne göre demonte konteynerlerden birden fazla taşınabilmektedir.

Otman İskele Kalıp nakliye açısından avantaj sağladığı gibi çabuk kurulumu ile de muadillerinden bir adım öndedir. Özellikle günümüz trafik koşulları göz önünde bulundurulduğunda konteynerinizin nakliyesini yaparken size büyük avantaj sağlayacaktır.

Normal konteynerin kullanıldığı her ortamda kullanılan Otman İskele Kalıp demonte konteynerlar her ortamda sizlere büyük avantajlar sağlayacaktır.

Otman İskele Kalıp Olarak Konteyner Üretimimizin Yanı Sıra Prefabrik Ev Üretimi de Yapmaktayız.

KONTEYNER AVANTAJLARI

KONTEYNERLER EKONOMİKTİR

Konteynerler Sağladıkları Avantajın Yanında Ekonomik Olup Ofis,Yemekhane,Yatakhane,Wc-Duş ve Yaşam Konteynerleri Olarak Kulanılmaktadır.

KONTEYNERLER TAŞINABİLİR

Konteynerler nakliye açısından avantaj sağladığı gibi çabuk kurulumu ile de muadillerinden bir adım öndedir. Özellikle günümüz trafik koşulları göz önünde bulundurulduğunda konteynerinizin nakliyesini yaparken size büyük avantaj sağlayacaktır.

KONTEYNERLER SİZE ÖZELDİR

Konteyner Yapıları itibariyle size özel yapılardır. İstediğiniz ölçüde ve Ebatta yapılabilir istediğiniz amaca uygun olarak demonte bir şekilde kullanabilirsiniz.

X
Sohbete Katılın
İşinize güç katmak için bizimle iletişim
Otman İskele Kalıp
Hoş geldiniz Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz ?