OTMAN İSKELE KALIP

Şehrin gürültüsünden ve stresinden kurtulmak isteyenler için bağ, bahçe ve arsalarınıza sizin istediğiniz plan ve projeye uygun Prefabrik Evler yapıyoruz.

Şipariş Ver

PREFABRİK EV

Üretim sahamızda hazırladığımız hafif prefabrik binalar daha evvel  hazırlanmış beton taban üstüne monte edilir. Prefabrik EV Projelerinin çelik konstrüksiyon olması ile prefabrik yapıların en devasa üstünlüğü, depreme metanetli ve hafif olmasıdır.

Prefabrik yapıların hızlıca imal edilmesi ve süratli montaj sağlaması, Tekrardan sökülüp yeniden monte edilebilir özellikte olması, bu yapılara olan seçenek sebebini artırmaktadır.

Prefabrik Evler istenilen ölçüde ve dizaynda üretilmektedir. Prefabrik Ev Yapıları tek katlı olabildiği İki Katlı Prefabrik Ev veya  Üç Katlı Prefabrik EV olarakta  üretilebilmektedir. Ürün sevkiyatları kamyon, tır, gemi, yük konteyneri, tren ya da kargo uçakları ile yapılabilmektedir.

Betopan ve muadil panel düzenek yapıların yüklemesi ve indirilmesi için vinç gerekmez.Betopan Panel apartman ve Sac panel düzenek binalarda vinç gerekmektedir. Yurtdışı üretimlerde malzemeler beynelmilel taşıma ve paketleme kaidelerine makul olarak ambalajlanmaktadır.

Prefabrik apartmanlar elektrik tesisatı,sıhhi tesisat, boya,cam dahil teslim edilebildiği gibi,elektrik tesisatı,sıhhi tesisat, boya,cam hariç şeklinde teslimat da yapılabilir.Kullandığımız malzemelerin bütün TSE vesikalı ve fazlası ISO 9001 belgelidir.Kullandığımız hammaddeler TSE ve DIN normlarındadır.

PREFABRİK EV AVANTAJLARI

Prefabrik Evler 1.derece depreme dayanıklı hazır yapılardır.

  • Prefabrik Evler esnek ve hafif yapılardır. En güçlü depremlerde bile sadece sallanır, yıkılmaz.
  • Prefabrik Evlerin montaj süresi betonarme binalara göre çok daha kısadır. Ayrıca konutların defalarca söküm takımı yapılabilir.
  • Bahsettiğimiz hazır evler her türlü iklim koşuluna uygun ısı ve statik hesaplamalar yapılarak üretilir.
  • Tüm taşıyıcı sistem yüksek yoğunluklu galvanizli çelikten yapıldığı için paslanmaz, deforme olmaz, Prefabrik Yapı’nın evleri uzun seneler güvenle kullanılabilir.

Fibercement Kullanımının Avantajları

  • Prefabrik evlerin cephe kaplamasında kullanılan fibercement doğal maddelerden üretilmekte olup çevre dostudur.
  • Fibercement içerisinde asbest ve insan sağlığına zararlı hiçbir madde bulundurmaz.
  • Prefabrik yapıların cephe kaplamasında kullanılan fibercement yanmaz, erimez, mevcut yangının sönmesine yardım eder.
  • Fibercement sudan etkilenmez, su emme oranı betonarme binalara göre daha düşüktür.
  • Fibercement iyi bir ısı ve ses yalıtımı özelliğine sahiptir.
  • Fibercement çelik konutlarda cephe kaplaması olarak ahşap desenli uygulaması ile binalara estetik bir görünüm, insanlara yaşabilir mekanlar sağlar.
X
Sohbete Katılın
İşinize güç katmak için bizimle iletişim
Otman İskele Kalıp
Hoş geldiniz Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz ?