Otman İskele
Hatay Masa Tipi İskele

Hatay Masa Tipi İskele

ANASAYFA / Hizmet Bölgelerimiz / Hatay Masa Tipi İskele

Hatay Masa Tipi İskele

Hatay Masa Tipi İskele – Otman İskele (Profesyonel Destek Sistemleri)

Otman İskele, Ankara’daki modern üretim tesislerinde ürettiği masa tipi iskele sistemlerini Hatay’daki projelere hızlı ve güvenli şekilde sevk etmektedir. Yüksek taşıma kapasitesi, pratik kurulum avantajı ve dayanıklı çelik gövdesiyle masa tipi iskele; Hatay’ın konut, altyapı, hastane, okul, fabrika ve büyük ölçekli inşaat projelerinde en çok tercih edilen kalıp altı destek sistemleri arasında yer almaktadır.


Masa Tipi İskele Nedir?

Masa tipi iskele; fabrika ortamında ön üretimle hazırlanan, büyük ve güçlü modüllerden oluşan bir döşeme ve kiriş altı destek sistemidir.
Sabit veya tekerlekli masa modülleriyle kullanılabilir. Bu yapı sayesinde şantiyede hem hızlı kurulum hem de kolay taşıma imkânı sağlar.


Öne Çıkan Özellikleri

  • Yüksek taşıma kapasitesi

  • Hızlı kurulum – hızlı söküm

  • Tekerlekli modüller ile pratik taşıma kolaylığı

  • Güvenli çalışma platformu

  • İşçilik maliyetini düşüren modüler sistem

Bu nedenle masa tipi iskele, özellikle Hatay’daki büyük konut projeleri, deprem sonrası yenileme çalışmaları ve kamu yatırımlarında yoğun şekilde tercih edilmektedir.


Hatay’da Masa Tipi İskele Ne İşe Yarar?

Masa tipi iskele; döşeme, kiriş ve ağır betonarme elemanların dökümü öncesinde güvenli şekilde desteklenmesini sağlar.

Hatay’da şu proje türlerinde yüksek verim sunar:

  • Geniş açıklıklı döşeme uygulamaları

  • Yüksek kirişli betonarme yapılar

  • Endüstriyel tesis & depo projeleri

  • Konut ve toplu konut alanları

  • Kamu yapıları (okul, hastane, kültür merkezi vb.)

Sistemin defalarca kullanılabilir olması, kat sayısı yüksek Hatay projelerinde ciddi maliyet avantajı sağlar.


Sağladığı Avantajlar

  • Döşeme kalıplarını güvenli ve stabil şekilde taşır

  • Geniş açıklıklı alanlarda güçlü destek sunar

  • Aynı masa modülü çok sayıda katta tekrar kullanılabilir

  • İşçiliği azaltır, iş akışını hızlandırır

  • Tekerlekli masa opsiyonu ile şantiye içi taşıma son derece rahattır


Hatay’da Masa Tipi İskele Kullanım Alanları

Hatay’ın yeniden yapılanan inşaat sektöründe masa tipi iskele özellikle şu alanlarda tercih edilmektedir:

Köprü, viyadük ve altyapı projeleri – Yüksek taşıma kapasitesiyle güven sağlar.
Endüstriyel tesisler – Fabrika, depo, enerji ve lojistik merkezlerinde idealdir.
Konut & toplu konut projeleri – Her katta tekrar kullanılabilir modüler yapı sunar.
AVM, hastane, okul ve kamu yapıları – Hızlı kurulum gerektiren büyük projelere uygundur.
Deprem sonrası güçlendirme ve yenileme çalışmaları – Hatay için kritik öneme sahiptir.


Otman İskele – Hatay Projelerine Özel Avantajlarımız

Otman İskele, Hatay’daki şantiyelere özel proje çözümleri sunmaktadır.

Başlıca Avantajlarımız

  • TS EN 12810 / 12811 standartlarında üretim

  • Güçlü ve uzun ömürlü çelik gövde

  • Galvaniz veya statik boya seçenekleri

  • Sabit ve tekerlekli masa alternatifleri

  • Hızlı kurulum – hızlı söküm

  • Projeye özel mühendislik desteği

  • Hatay’a hızlı sevkiyat ve ekonomik nakliye avantajı

Bu özellikler sayesinde Otman İskele, Hatay projeleri için güvenli, ekonomik ve uzun ömürlü masa tipi iskele çözümleri sunmaktadır.


Masa Tipi İskele Teknik Özellikleri

  • Taşıma kapasitesi: 40–60 kN

  • Çerçeve yüksekliği: Projeye özel üretilebilir

  • Malzeme: ST37 – ST52 çelik

  • Bağlantı sistemi: Kilitleme pimli güçlü bağlantı

  • Kaplama: Galvaniz veya statik boya

  • Tekerlek çapı: 200–300 mm

Bu teknik yapı, yüksek yük altında bile maksimum güvenlik sağlar.


Neden Hatay’da Otman İskele?

Hatay’da güvenilir, hızlı ve ekonomik masa tipi iskele çözümü arayan tüm firmalar için Otman İskele doğru tercihtir.

Neden Biz?

  • Üreticiden direkt uygun fiyat

  • Hızlı teslimat

  • Satış & kiralama seçenekleri

  • Yedek parça & aksesuar stokları

  • Mühendislik ve proje desteği

  • Ekonomik nakliye avantajı


Hatay Masa Tipi İskele Fiyatları (2025)

2025 fiyatları proje detaylarına göre değişiklik göstermektedir.

Fiyatı Belirleyen Unsurlar:

  • Projenin toplam döşeme alanı

  • Kullanılacak masa sayısı

  • Kaplama türü (galvaniz / statik boya)

  • Satın alma veya kiralama tercihi

  • Hatay içindeki teslimat bölgesi

  • Nakliye maliyetleri

👉 Kesin fiyat teklifi için Otman İskele satış ekibiyle iletişime geçebilirsiniz.


Hatay Masa Tipi İskele Satış & Kiralama Hizmeti

Otman İskele, Hatay’daki tüm projelere şu hizmetleri sunmaktadır:

✔ Masa tipi iskele satışı
✔ Masa tipi iskele kiralama
✔ Projeye özel statik analiz
✔ Hızlı sevkiyat
✔ Ekonomik nakliye
✔ Şantiye içi teknik destek


Sonuç: Hatay’da Profesyonel Masa Tipi İskele İçin En Güvenilir Adres – Otman İskele

Yüksek taşıma kapasitesi, hızlı kurulum avantajı, dayanıklı çelik yapısı ve ekonomik fiyatlarıyla Otman İskele; Hatay’daki inşaat projelerine en profesyonel masa tipi iskele çözümlerini sunmaktadır.

Güvenli, uzun ömürlü ve ekonomik masa tipi iskele sistemleri için Otman İskele her zaman hizmetinizdedir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir