Otman İskele
Isparta Masa Tipi İskele

Isparta Masa Tipi İskele

ANASAYFA / Hizmet Bölgelerimiz / Isparta Masa Tipi İskele

Isparta Masa Tipi İskele

Isparta Masa Tipi İskele – Otman İskele (Profesyonel Destek Sistemleri)

Otman İskele, Ankara’daki modern üretim tesislerinde hazırladığı masa tipi iskele sistemlerini hızlı şekilde Isparta projelerine ulaştırmaktadır. Yüksek taşıma kapasitesi, hızlı kurulum ve uzun ömürlü çelik gövdesi ile masa tipi iskele; Isparta’daki konut, altyapı ve endüstriyel projelerde sıkça tercih edilen güvenli bir kalıp altı destek sistemidir.


Masa Tipi İskele Nedir?

Masa tipi iskele; fabrika ortamında önceden hazırlanmış büyük modüllerden oluşan bir döşeme ve kiriş altı destek sistemidir.
Sabit veya tekerlekli modüllerle kullanılabilir. Bu özellik, hızlı kurulum ve şantiye içi pratik taşıma açısından büyük avantaj sağlar.


Öne Çıkan Özellikleri

  • Yüksek taşıma kapasitesi

  • Hızlı kurulum ve hızlı söküm

  • Tekerlekli modüller ile kolay taşıma

  • Güvenli çalışma platformu

  • İşçilik maliyetini düşüren pratik yapı

Bu nedenle masa tipi iskele, Isparta’daki büyük ölçekli projelerde yaygın olarak tercih edilir.


Isparta’da Masa Tipi İskele Ne İşe Yarar?

Masa tipi iskele, döşeme ve kiriş gibi taşıyıcı elemanların beton dökümü öncesinde güvenli şekilde desteklenmesini sağlar.
Isparta’da geniş açıklıklı döşeme sistemlerinde, yüksek kirişli yapılarda ve endüstriyel projelerde önemli zaman ve işçilik tasarrufu sunar.


Sağladığı Avantajlar

  • Döşeme kalıplarını güvenli şekilde taşır

  • Geniş açıklıklı alanlarda güçlü destek sağlar

  • Aynı modüller defalarca kullanılabilir

  • İş akışını hızlandırır

  • Şantiyede malzeme hareketini kolaylaştırır


Isparta’da Masa Tipi İskele Kullanım Alanları

✔ Köprü ve viyadük projeleri
✔ Endüstriyel yapılar (fabrika, depo, üretim tesisleri)
✔ Konut ve toplu konut projeleri
✔ AVM, hastane ve okul projeleri
✔ Kamu ve altyapı işleri (baraj, yol, viyadük vb.)


Otman İskele – Isparta Projelerine Özel Avantajlar

  • TS EN 12810 / 12811 standartlı üretim

  • Güçlü ST37–ST52 çelik gövde

  • Galvaniz veya statik boya seçenekleri

  • Tekerlekli masa opsiyonları

  • Hızlı kurulum – hızlı söküm

  • Projeye özel mühendislik desteği

  • Isparta’ya hızlı sevkiyat

Bu avantajlar, masa tipi iskeleyi Isparta’da hem ekonomik hem de güvenli bir çözüm haline getirir.


Masa Tipi İskele Teknik Özellikleri

  • Taşıma kapasitesi: 40–60 kN

  • Çerçeve yüksekliği: Projeye özel üretim

  • Malzeme: ST37 – ST52 çelik

  • Bağlantı sistemi: Güçlü kilitleme pimleri

  • Kaplama: Galvaniz veya statik boya

  • Tekerlek çapı: 200–300 mm

Bu teknik yapı, yoğun yük altındaki döşemelerde bile maksimum dayanım sağlar.


Neden Isparta’da Otman İskele?

Isparta projelerinde güvenli, hızlı ve dayanıklı çözümler arayan firmalar için Otman İskele en doğru tercihtir.

Neden Biz?

  • Üreticiden direkt uygun fiyat

  • Hızlı teslimat

  • Satış ve kiralama seçenekleri

  • Yedek parça ve aksesuar stokları

  • Deneyimli mühendislik desteği


Isparta Masa Tipi İskele Fiyatları (2025)

2025 yılı fiyatları proje ihtiyaçlarına göre değişir.

Fiyatı Belirleyen Faktörler:

  • Toplam döşeme alanı

  • Masa adedi

  • Kaplama türü (galvaniz / boyalı)

  • Satın alma veya kiralama tercihi

  • Isparta içi sevkiyat bölgesi

  • Nakliye maliyetleri

👉 En güncel fiyat teklifi için Otman İskele satış ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


Isparta Masa Tipi İskele Satış & Kiralama Hizmeti

Otman İskele, Isparta projeleri için hem satış hem de kiralama hizmeti sunmaktadır.

Hizmetlerimiz:

✔ Masa tipi iskele satışı
✔ Masa tipi iskele kiralama
✔ Projeye özel statik analiz
✔ Hızlı sevkiyat
✔ Ekonomik nakliye
✔ Şantiye içi teknik destek


Sonuç: Isparta’da Güvenli Masa Tipi İskele İçin En Doğru Adres – Otman İskele

Dayanıklı çelik gövdesi, güvenli yapısı, hızlı kurulumu ve uygun fiyat seçenekleri ile Otman İskele, Isparta’daki tüm projeler için en profesyonel masa tipi iskele çözümlerini sunar.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir